Ryanair

Kolejny dzień, kolejne nowe trasy. Tym razem od Ryanair!

Bułgaria, Chorwacja i Cypr to kraje, do których Ryanair otwiera nowe trasy w sezonie letnim 2020. Na liście są trzy destynacje z czterech miast – z Gdańska, Katowic, Poznania i Modlina. To kolejne już, wakacyjne nowości od irlandzkiego low-costa w ostatnim czasie, a rozkład letni jeszcze nie jest dopięty.

Kolejne wakacyjne nowości szykuje nam Ryanair w nadchodzącym sezonie letnim. Po zapowiedzi lotów z Gdańska do Kalamaty, mieszkańcy Pomorza mogą liczyć na kolejną, ciekawą destynację. Również wylatujący z Poznania, Katowic i podwarszawskiego Modlina nie powinni być zawiedzeni. Ogółem Ryanair planuje aż cztery trasy do trzech krajów.

Chorwacja, Cypr i Bułgaria

W kolejnej transzy wakacyjnych połączeń, aż cztery miasta w Polsce dostały nowe destynacje do łącznie trzech krajów. Na wakacje z Ryanair polecimy do Chorwacji, Bułgarii i na Cypr. Choć do części lotnisk w tych krajach można już dolecieć irlandzkim low-costem, to kolejne polskie miasta zyskują. Konkretnie cztery.

Z nowej bazy Ryanair w Katowicach od kwietnia będzie można udać się do Burgas nad Morzem Czarnym, czyli na słynne, bułgarskie, złote piaski. Modlin i Poznań otrzymają z kolei cypryjskie Pafos. Zdecydowanie dużym pozytywem jest też trasa z Gdańska do uwielbianej przez Polaków Chorwacji. Na lotnisko w Zadarze będzie można polecieć aż trzy razy w tygodniu, podczas, gdy rejsy do Burgas odbywać się będą dwa razy w tygodniu, a do Pafos co tydzień.

Ceny biletów z Gdańska do Zadaru zaczynają się od 137 zł, z Poznania do Pafos od 214 zł, a z Modlina od 129 zł. Burgas z Pyrzowic odwiedzimy od 197 zł, jednak tam loty obsługiwane będą jedynie przez trzy miesiące – od czerwca do sierpnia. Bilety można już kupować na stronie linii.

Ryanair to obecnie największy pod względem liczby pasażerów przewoźnik w Polsce. W 2020 roku planuje obsłużyć ponad 14 mln pasażerów.

Przedstawione na blogu treści są prywatnymi opiniami i nie są oficjalnym stanowiskiem firmy Welcome Airport Service.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *