chemtrails to prawda!!!!!11!1!

Żart na Prima Aprilis: Szok! Chemtrails to jednak prawda!

Greta Thunberg ma rację – jak śmiemy latać samolotami i palić ropę!? Nasza planeta umiera! Nie ma chwili do stracenia! Co więcej, zwolennicy teorii spiskowych mogą świętować, chemtrails okazało się prawdziwe!

Epidemia koronawirusa to wybawienie dla świata! Problem przeludnienia sam się rozwiąże, a linie lotnicze i lotniska zbankrutują. Dzięki temu powietrze się oczyści i ten niszczycielski, przestarzały środek transportu przestanie istnieć. Będzie można spokojnie jechać 26 godzin pociągiem do Amsterdamu z czterema przesiadkami, albo płynąć kajakiem miesiąc do Nowego Jorku. Koniec z szybkim i komfortowym, snobistycznym lataniem samolotami zagłady, rozpylającymi globalne ocieplenie, chemtrails i fale elektromagnetyczne!

Brak lotów to okazja do zebrania i przeanalizowania wniosków, oraz dowodów, które zbierałem przez ostatnie dwa lata. Wreszcie się udało! Samoloty szkodzą, rozpylają chemtrails, 5G i koronawirusa!

Dowody? Proszę!

Myślicie, że to ambulift z niepełnosprawnym, albo catering? Nic bardziej mylnego! Osoba na wózku to przykrywka, agent światowego rządu, nasłany przez reptilian! W czasie gdy my patrzymy jak wjeżdża na wózku podstawiony aktor, w tle grupa super szybkich i sprawnych agentów podłącza rury i uzupełnia zbiorniki z opryskiem, albo ładuje generator fal elektromagnetycznych. To przez samoloty wydaje nam się, że Ziemia jest kulą! Nie jest!

Chemtrails zdemaskowane!

Więcej dowodów? Proszę! Samoloty nie muszą korzystać z pojazdów asenizacyjnych, to wszystko kłamstwo! Tak naprawdę, w nocy odsysa się stary koncentrat do chemtrails, a w jego miejsce dolewa się nowy. Wszystko pod osłoną nocy, oraz pod przykrywką obsługi toalety. Udało mi się ustalić, iż zawartość toalet nie zostaje zlana do zbiorników, a tak naprawdę pompowana jest do silników! Tak bardzo cyniczny jest rząd światowy! Nie dość że kontrolują nasze mózgi i zatruwają nas coraz nowszymi chorobami, to jeszcze na nas s… no, ten.

A i same chemtrails to nowa mieszanka – zatruwanie rtęcią i ołowiem było zbyt łatwe do wykrycia, więc wymyślili koronawirusa i 5G, połączone ze zmianami klimatu. A gdzie najłatwiej i najszybciej przetestować broń samolotową? Oczywiście tam, gdzie lata ich najwięcej, czyli w Chinach! A żeby nie było zbyt podejrzane, testy rozpoczęto w Wuhan, czyli na wsi, gdzie mieszka tylko kilka milionów osób, więc jest niewielu świadków! Skandal!

Jeszcze dziś wieczorem uciekam, aby mnie nie znalazł rząd światowy i nie zlikwidował za odkrycie prawdy! Przez jakiś czas będę pisał dla niepoznaki z Bieszczad jako pszczelarz.

 

Albo z Jordanii jako kopacz fosforu. Jeszcze nie podjąłem decyzji…

 

 

Powyższy tekst jest żartem Prima Aprilisowym i nie należy brać go na poważnie

Przedstawione na blogu treści są prywatnymi opiniami i nie są oficjalnym stanowiskiem firmy Welcome Airport Service.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *